Aktuality

01.12.2017 08:31
Celý měsíc v režii Red Bull! Vodka s Red Bullem za akční ceny, soutěže, ochutnávka novinky Black...
01.10.2017 11:12
Po celý měsíc říjen si u nás můžete dát špičkovou tequilu Sierra za akční cenu! K tomu navíc...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pivnice Kovárna V Luně Havířov

Když na pivo, tak do pivnice Kovárna V Luně Havířov. Tím hlavním důvodem je to, že nabízíme to nejlepší tankové pivo. Jsme držiteli certifikátu Plzeňského Prazdroje za vyníkající péči o pivo. Jeho kvalitu si můžete vychutnat nejen v příjemném stylovém prostředí pivnice, ale taky na venkovní zahrádce s obsluhou, kde se v klidu pobaví nejen rodiče, ale i jejich děti, pro které je připraveno pískoviště a hračky. 

Pivnice Kovárna V Luně Havířov nabízí možnost sledování sportovních akcích na televizních obrazovkách. Pokud zrovna nehraje Váše oblíbené mužstvo, můžete si pustit písničku v jukeboxu nebo zahrát si šipky.

Kovárna V Luně - Nejlepší pivo v Havírově

 
Kam na pivo? V naší pivnici Kovárna V Luně Havířov čepujeme tankové pivo. Je nepasterizované  a je skladováno v chladicím boxu se stálou teplotou. Díky tomu má správný říz, nezvětrává a nepřichází do styku se vzduchem.  Pivo čepované z  pivních  tanků  poskytuje  maximální možnou kvalitu.  Celý prostor tankového hospodářství je zachlazen na  konstantní teplotu 8-10°C, to je ideální teplota pro skladování  piva. V tanku  je pivo umístěno do neprodyšného vaku. Je tak  chráněno před vnějším okolím a nedochází k uvolňování CO2  z piva a zvětrávání. Pivo v pivnici Kovárna V Luně  je vytlačováno vzduchem. Vzduch tlačí  pouze na pivní vak a nepřichází tak do styku s pivem. Vak je  určen pouze na jedno  použití. Tím jsou zajištěny maximální hygienické podmínky a špičková kvalita našeho piva, která je vyhlášené po celém Havířově.
 
 
Přijímáme eletronické stravenky Ticket Restaurant a Sodexo.
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.